مدعیان پیروز شدند

 • کد خبر : 4556
 • 17 اردیبهشت 1403, 22:00
مدعیان پیروز شدند
در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال تیم‌های شهید شاملی، زغال‌سنگ، صنعت مس، فولاد مبارکه سپاهان و آلومینیوم موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

به گزارش خبرگزاری ، هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال امروز _دوشنبه، هفدهم اردیبهشت_ برگزار شد که تیم‌های شهید شاملی، زغال‌سنگ، صنعت مس، فولادوند مبارکه سپاهان و آلومینیوم موفق به کسب پیروزی مقابل رقبای خود شدند.

گیتی‌پسند اصفهان - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال گیتی‌پسند اصفهان میزبان نیروی زمینی شهید شاملی کازرون بود؛ در این رقابت نزدیک گیتی‌پسند بازی را از ابتدا در دست گرفت، اما از اواخر نیمه نخست نیروی زمینی شهید شاملی موفق شد از حریف‌ش پیش بیفتد.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم این دیدار، بازی نزدیک و حساس‌تر پیش رفت، اما در نهایت نیروی زمینی شهید شاملی بود که موفق شد با اختلاف یک گل پیروز میدان شود.

زغال‌سنگ طبس - نفت‌وگاز گچساران

در دیگر دیدار این هفته زغال‌سنگ طبس میزبان نفت‌وگاز گچساران بود؛ این بازی از ابتدا نزدیک و پایاپای پیش رفت و در نهایت هر دو تیم با نتیجه تساوی راهی رختکن شدند.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم این بازی زغال‌سنگ موفق شد عملکرد بهتری را از خود نشان دهد و بازی را در دست گیرد تا در نهایت با نتیجه ۲۹ بر ۲۴ پیروز میدان شود و دو امتیاز این دیدار را در خانه حفظ کند.

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد - صنعت مس کرمان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر صنعت مس کرمان میهمان پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد بود؛ مس از ابتدا بازی مالکانه‌ای را آغاز کرد و نتیجه بازی را با اختلاف پیش برد و در نهایت موفق شد پیروز نیمه نخست راهی رختکن شود.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم این دیدار روند بازی مالکانه صنعت مس تغییر نکرد و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد نیز موفق به کم کردن اختلاف نشد و در نهایت مغلوب تیم مس شد.

پیکان خراسان - فولاد سپاهان نوین

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم فولاد سپاهان نوین میهمان پیکان خراسان بود؛ پیروزی در نیمه نخست این دیدار را سپاهان نوین با بازی قدرتمند مقابل این تیم از آن خود کرد و راهی رختکن شد.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم این دیدار اما شاگردان رحیمی‌زاده موفق به حفظ نتیجه و اختلاف با حریف نشدند و در نهایت به تساوی در این دیدار رضایت دادند.

فرازبام خائیز دهدشت - فولاد مبارکه سپاهان

در یکی دیگر از دیدارهای هفته بیستم لیگ‌برتر فرازبام خائیز دهدشت میزبان فولاد مبارکه سپاهان بود؛ رقابت نزدیکی را از سوی هر دو تیم در نیمه نخست شاهد بودیم، اما در نهایت تیم سپاهان موفق شد بر حریف خود غلبه کند و پیروز نیمه نخست راهی رختکن شود.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم این دیدار طلایی‌پوشان اصفهان اختلاف را با رقیب بیشتر کردند و در نهایت پیروز میدان شدند.

پرواز هوانیروز اصفهان - آلومینیوم اراک

در دیگر دیدار این هفته پرواز هوانیروز اصفهان میزبان آلومینیوم اراک بود؛ در نیمه نخست این دیدار پرواز اصفهان موفق شد عملکرد خوبی را از خود نشان دهد و دقایقی از حریف پیش باشد، اما در نهایت هر دو تیم با تساوی راهی رختکن شدند.

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

در نیمه دوم اما علی‌رغم بازی نزدیک و پایاپایی که از سوی هر دو تیم شاهد بودیم، تیم آلومینیوم موفق شد با اختلاف دو گل پیروز میدان شود.

نتایج کامل هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال

 • گیتی‌پسند اصفهان ۲۶ - نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۲۷
 • زغال‌سنگ طبس ۲۹ - نفت‌وگاز گچساران ۲۴
 • پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۲۶ - صنعت مس کرمان ۳۳
 • پیکان خراسان ۲۴ - فولاد سپاهان نوین ۲۴
 • فرازبام خائیز دهدشت ۲۲ - فولاد مبارکه سپاهان ۳۰
 • پرواز هوانیروز اصفهان ۲۴ - آلومینیوم اراک ۲۶


جدول هفته بیستم لیگ‌برتر هندبال

دومین سکو از دست گیتیزن‌ها رفت

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت‌وگاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، نفت‌وگاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

منبع: imna-751213

لینک کوتاه : isfv.ir/4556

برچسب ها

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.