جدالی متفاوت میان صدر و قعر جدول

 • کد خبر : 4297
 • 14 فروردین 1403, 14:00
جدالی متفاوت میان صدر و قعر جدول
هفته پانزدهم لیگ‌برتر هندبال فردا با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، کازرون، اصفهان، خراسان و اراک پیگیری می‌شود.

به گزارش ورزش ببین ، هفته پانزدهم لیگ‌برتر هندبال فردا _چهارشنبه پانزدهم فروردین_ با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، کازرون، اصفهان، خراسان و اراک پیگیری می‌شود.

نفت‌وگاز گچساران - گیتی‌پسند اصفهان

در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ‌برتر هندبال گیتی‌پسند اصفهان میهمان نفت‌وگاز گچساران است؛ تیم نفت‌وگاز در هفته گذشته میهمان تیم نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون بود که نتوانست بر این تیم غلبه کند و با نتیجه ۲۰ بر ۳۷ نتیجه را به میزبان واگذار کرد.

گیتی‌پسند نیز میهمان فرازبام خائیز دهدشت بود، گیتیزن‌ها بازی دشواری را مقابل تیم قعر جدولی تجربه کردند، چرا که بازی پایاپای و نزدیک پیش رفت، اما در پایان مشکی‌پوشان گیتی‌پسند توانستند با اختلاف یک گل تیم جوان دهدشتی را مغلوب خود کنند و دو امتیاز خارج از خانه را از آن خود کنند.

نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون - فولاد مبارکه سپاهان

در دیگر دیدار هفته پانزدهم نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون میزبان طلایی‌پوشان اصفهانی است؛ نیروی‌زمینی هفته گذشته نیز میزبان نفت‌وگاز گچساران بود، کازرونی‌ها از ابتدا فشار را بر روی تیم میهمان گذاشت تا در نهایت با اختلاف گچسارانی‌ها را مغلوب خود کند و دو امتیاز خانگی را حفظ کند.

در مقابل فولاد مبارکه سپاهان هفته گذشته میزبان دربی اصفهان بود، رقابت نزدیکی را میان فولاد مبارکه سپاهان و سپاهان نوین شاهد بودیم، اما در پایان شاگردان مرتجی توانستند با اختلاف دو گل نوینی‌ها را مغلوب خود کنند.

پیکان خراسان - فرازبام خائیز دهدشت

در دیگر دیدار این هفته پیکان خراسان میزبان فرازبام خائیز دهدشت است؛ پیکان که هفته گذشته میهمان تیم پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد بود در آن بازی نزدیک نتوانست بر پلیمر میزبان غلبه کند و با نتیجه ۲۵ بر ۲۸ امتیاز این دیدار را واگذار کرد.

فرازبام خائیز دهدشت هفته گذشته را با تحول به پایان رساند، چرا که با عملکرد خوبی که مقابل گیتی‌پسند اصفهان به نمایش گذاشت، توانست با اختلاف یک گل نتیجه را به تیم رده سومی جدول واگذار کند.

فولاد سپاهان نوین - صنعت مس کرمان

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته فولاد سپاهان نوین میزبان تیم صدرنشین جدول است؛ شاگردان رحیمی‌زاده هفته گذشته در دربی اصفهان مقابل فولاد مبارکه سپاهان صف‌آرایی کردند، دربی اصفهان به‌شدت نزدیک پیش رفت، اما در نهایت تیم فولاد مبارکه سپاهان بود که توانست با اختلاف دو گل نوینی‌ها را مغلوب خود کند.

مس صدر نشین هفته گذشته میزبان آلومینیوم اراک بود، تیم میهمان بازی سختی را برای صدرنشین جدول تداعی کرد تا صنعت مس کرمان تنها با اختلاف چهار گل پیروز میدان شود.

پرواز هوانیروز اصفهان - پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد

در دیگر دیدار هفته پانزدهم لیگ‌برتر هندبال تیم پرواز هوانیروز اصفهان میزبان پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد است؛ هوانیروز هفته گذشته میهمان زغال‌سنگ طبس بود، جدال میان این دو تیم بسیار نزدیک پیش رفت، اما در نهایت تیم میزبان بود که توانست با غلبه بر هوانیروزی‌ها پیروز میدان شود و دو امتیاز این رقابت را در طبس نگه دارد.

در مقابل پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد هفته گذشته میزبان پیکان خراسان بود، پلیمر موفق شد در آن دیدار با نتیجه ۲۸ بر ۲۵ پیروز میدان شود و با ۱۹ امتیاز در رده ششم جدول بایستد.

آلومینیوم اراک - زغال‌سنگ طبس

در یکی دیگر از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ‌برتر آلومینیوم اراک میزبان زغال‌سنگ طبس است؛ در هفته گذشته آلومینیوم میهمان تیم صدرنشین جدول بود، اراکی‌ها عملکرد قابل قبولی را مقابل تیم صدرنشین و شکست‌ناپذیر لیگ‌برتر نمایش دادند و در نهایت با نتیجه ۳۱ بر ۳۵ مغلوب تیم صنعت مس کرمان شدند.

زغال‌سنگ طبس هفته گذشته میزبان هوانیروزی‌های اصفهان بود، رقابت میان آن دو نزدیک پیش رفت، در نهایت طبسی‌ها بودند که با اختلاف سه گل بر تیم میهمان غلبه کردند و امتیاز این دیدار را از آن خود کردند.

برنامه کامل هفته پانزدهم لیگ برتر هندبال

 • نفت‌وگاز گچساران - گیتی‌پسند اصفهان (ساعت ۱۹)
 • نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون - فولاد مبارکه سپاهان (ساعت ۱۹)
 • پیکان خراسان - فرازبام خائیز دهدشت (ساعت ۱۹)
 • فولاد سپاهان نوین - صنعت مس کرمان (ساعت ۱۹)
 • پرواز هوانیروز اصفهان - پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد (ساعت ۱۹)
 • آلومینیوم اراک - زغال‌سنگ طبس (ساعت ۱۹)

جدول لیگ برتر هندبال

فرازبام خائیز دهدشت، زغال‌سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان، پرواز هوانیروز و نفت‌وگاز گچساران در لیگ هندبال نوجوانان موسوم به لیگ آیندگان شرکت کردند و بر این اساس یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، زغال‌سنگ طبس، نیروی‌زمینی شهید شاملی کازرون، نفت‌وگاز گچساران، پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد، آلومینیوم اراک، گیتی‌پسند، پیکان سبزوار، پرواز هوانیروز، فرازبام خائیز دهدشت و صنعت مس کرمان که در مسابقات هندبال جوانان پسر شرکت کرده‌اند، یک امتیاز به مجموع امتیازات این تیم‌ها افزوده شده است.

منبع: imna-739828

لینک کوتاه : isfv.ir/4297

برچسب ها

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود
 
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.